http://ctrlstd.com/

این روزها دوست قدیمی برای سفر به ایران برگشته است.

دغدغه اش بیماری های مقاربتی و ج نسی است و سالهاست که می کوشد تا آگاهی را در زنان و جوانان ایرانی بالا ببرد.

همه دوستان سعی داریم با روابط و امکاناتی که داریم راه را برایش هموار کنیم و تسهیلاتی در اختیارش بگذاریم تا بتواند بیشتر کمکمان کند.

سعی می کنم با مدارس صحبت کنم تا همایش هایی برگذار کنیم و رازهای مگو را بگوییم.

سوالهایی که سالها در ذهن همه نهفته است.

البته به قول خانم دکتری که در یکی از نشست ها با او اشنا شدم در دبیرستانها دختران دبیرستانی مشکلات ما را حل می کنند و در راهنمایی ها کمی راهنمایی می کنیم و در دبستان ها آگاهی می دهیم وگرنه که همه استاد هستند.

همه جز نسل پرت و پلای ما!!!

دختران دبیرستانی ما بیماری زنان ف احشه افریقایی را دارند.

سالن های اپیلاسیون از مراکز ناقل بیماری های مقاربتی هستند.

 استخرها و دستشویی های عمومی همه و همه می توانند فضا های خطرناکی باشند اگر حواسمان نباشند.

سرطان دهانه رحم، نازایی ، زگیل های تناسلی و .....

می دانستید که چه رابطه داشته باشید و چه نداشته باشید باید واکسن گارداسیل را تزریق کنید؟

کمیته‌ی ملی مشاوره در امور ایمنی و واکسیناسیون توصیه می‌کند دختران و پسران در یازده و دوازده سالگی به‌طور مداوم واکسن اچ پی وی را تزریق کنند. در غیر این صورت، واکسیناسیون در دختران و زنان تا ۲۶ سالگی و در پسران و آقایان تا ۲۱ سالگی توصیه می‌شود. واکسن‌زدن مردان تا ۲۶ سالگی نیز مفید است. این واکسن‌ها زمانی بیش‌ترین اثر را دارند که پیش از فعال‌شدن در امور جنسی تزریق شوند.

به هر حال بیماری های عجیب و غریبی که توی این مدت باهاشون آشنا شدم که ایدز و هپاتیت در مقابلشون مثل سرماخوردگی است. و توی کشور ما کم هم نیستند.

سایت  ctrlstd.com سایت خوبی است.

به سوالات شما خوب پاسخ می دهد و اطلاعات خوبی هم می دهد.

 بچه ها آماده اند هر جا شد سمینار بگذارند و اطلاعات پاسخ گو باشند.

برای سازمان ها و مراکز آموزشی...

یک گروه دانشجویی و پزشکی هستند.

بی دریغ و بی مزد و مواجب

فقط چون دغدغه شان است.

یعنی این روزها دیگر دغدغه همه ماست.

راستش خیلی خجالت کشیدم وقتی دیدم اینقدر در مورد خودم کم می دانم.

اینقدر خودم را کتمان می کنم.

و اینقدر بیماری به خاطر حجب و حیای احمقانه ....

پ.ن:اگر کسی امکان برگذاری سمینارهای ولو کوچک را برای گروه زنان یا دختران جوان داشت می تواند اطلاع دهد تا برایش یک سری جلسات تدارک ببینیم.

 

/ 21 نظر / 80 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اذر

ممنونم از اگاهی که دادی.خدا خیرت بده [گل]

F.Gh

ايميل وبسايتشون خرابه :-/

Mo na

ي چيز بي ربط ميخام بگم ! فقط محض درد و دل امروز يكي از نزديكترين دوستام و شايد بشه گف تنها دوست مجردم واسم از رابطه جديدش ميگفت ، از نوه عمش كه سالها پيش عاشقش بوده - وقتي ي دختر دبيرستاني بوده- پسر بنا به اتفاقاتي ازدواج ميكنه و بعد دوسال جدا ميشه و بعد چندسال مياد سراغ دوستم و براش از عاشقانه هاي دوران كودكي و نوجواني ميگه و اينكه چقدر هميشه عاشقش بوده و اينكه بعد از ازدواج هم نتونست فراموشش كنه! ... و چيزهايي از دوست داشتن كه اين روزا توي فيلما دنبالش ميگرديم! دوستم مشكوكه از اين همه علاقه! انقده اين روزا دوست داشتن واقعيو نديديم كه وقتي يكي صادقانه ابراز علاقه ميكنه باور نميكنيم و ... پ. ن: حالا كه به گذشته رجوع ميكنم ميبينم كه تاحالا هيچ مردي منو خيلي زياد دوست نداشته... تا حالا هيچ مردي منو حتي قد خودشم دوست نداشته!!! كاش ي مطلبتو اختصاص بدي به دوست داشتن - لطفا??

اتیه

خانمای محترم چرا گارد می گیرن من 32 سالمه و تو سن سی زگیل تناسلی زدم بدون هیچ گونه رابطه ای و مشخص شد که از مرکز اژیلاسون بوده چون تا 6 اه قبل که واسه چکاب رفته بورم این عارضه رو نداشتم. زگیل تناسلی یه ویروسه که همراه بیمار می مونه مثل ویروس تبخال و هر اان ممکه عوت کننه و درژی اون سرطان زا هم هست واسه واکسن خیلی خیلی دیر شده بود

بهناز

سلام خوشحال میشم به وبلاگم سر بزنید و منو لینک کنید http://artana.persianblog.ir/

fat

سلام چه طور می شود از محل این همایش ها آگاه شد؟

مردها اوج نیاز جنسیشون تو چه سنی هست؟

گلاره

برای کرمانشاه هم می تونین؟

گلاره

جدی پرسیدم... آخه منو چندتا از دوستان و همکارهام، یه موسسه تاسیس کردیم بنام آفتاب مهر و آرامش...روانشناسیم...می دونی که....می تونن کرمانشاه هم بیان تا موسسه ما دعوت شون کنه؟[لبخند][گل]

گلاره

جدی پرسیدم... آخه منو چندتا از دوستان و همکارهام، یه موسسه تاسیس کردیم بنام آفتاب مهر و آرامش...روانشناسیم...می دونی که....می تونن کرمانشاه هم بیان تا موسسه ما دعوت شون کنه؟[لبخند][گل]