سفر بی انتها

هر چی دارم فکر می کنم چرا بر نمی گردم به جواب نمی رسم

، نه درست و درمون زیارت می روم و نه کار خاصی انجام می دهم،

زندگی هم تو شهر و دیار خودم مونده ول معطل،

البته به مدد تکنولوژی کارها انجام میشه و رد و بدل میشه تا روز جلسه نهایی ولی بالاخره که چی ،

شاید تنها دلیلم بودن تو خونه ایه که یک دختر کوچولوی دو ساله شیرین زبون و دوست داشتنی دارند، یک جورایی شور عشق را در من زنده می کند، می بینمش دلم براش ضعف می رود، حسی که خیلی وقته تجربه اش نکردم ، بماند که همصحبتی با مامانش هم از بهترین لحظاتم است، ولی الان دقیقا مصداق بارز کنگر و لنگر هستم، !!

عصر رفتم حرم، شلوغ بود، خیلی شلوغ ، مدتها بود که این موقع حرم نرفته بودم همیشه آخر شب تا بعد از طلوع می رفتم و آن زمان هم حال و هوای دیگری دارد، اینهم به نوبه خود تجربه ای بود،.اما شلوغی اش خارج از طاقت من بود ،

به هر حال هنوز نمی دانم چرا بر نمی گردم،

/ 9 نظر / 6 بازدید
سرسخت

هر سفری یه روزی و یه جایی بالاخره تموم میشه.. نگران نباش.[گل]

nafas

جان من حالا حالا برنگرد برا من یه عالمه دعا کن.هیچ مشکلی ندارم اما نمیدونم چرا هی افسردگی میگیرم[ناراحت]

شکوفه

خوشبحالت حداقل یه جایی رو داری تا از این همه هیاهو و شلوغی دمی بیاسایی. آدما چقد متفاوتن من عاشق تنهایی و خلوت توام و شما از فرط تنهایی پناه برده ای به منزل دوست... ((خدایا از این همه هیاهو شلوغی.از این همه فراز و نشیب زندگی خسته شدم میشود برگه امتحان مرا بگیری...))

خلوت گزیده

انگار در میان هیاهوی آنهمه زائر گم شده ای! چقدر گمشده که به آنجا روی آورده اند، چقدر غریبه که به یک نقطه ی مشترک روی آورده اند! آمدهاند که بیابند و پیدا شوند ...میان آنهمه غریبه ی آشنا هنوز خودت را پیدا نکرده ای ...شاید هم او تو را پیدا کند و دستت را بگیرد ! گم شدنی که به چنان پیدا شدنی منجر شود قلبت را آرام و مطمئن خواهد کرد.

شهرام

زیارت قبول! این حس و حال خوب معنوی بر شما برقرار و بردوام باشه. اگر برگشتتان خیلی مشکل است، بالاخره پس ما این وسط چکاره هستیم.جمع می شویم پول بلیط برگشتتان را میدهیم

طاها

سلام جایی که دل خوشه آدم هم اونجا خوشه... خوش باشید دوست عزیز

یسرا

زیارت قبول التماس دعا لطفا سلام مارو برسون به اقا

مرد متاهل

سلام ببخشيد شما اصلا ازدواج نكرده ايد يا طلاق گرفته ايد؟

دوست

خوش بحالت برا من خیلی دعا کن!