پرسش و پاسخ

چند وقت پیش یکی از دوستان اینجا ازم سئوالی پرسید که توی ایمیل جوابش را دادم اما فکر کردم شاید اگر این سئوال و جواب را اینجا مطرح کنم بتوانم درست تر تصمیم بگیرم:

 میخواستم بدونم اگه کسی که  خیلی دوسش داری بهت پیشنهاد یه رابطه غیر خواهرانه !  بده قبول میکنی تا چه حد میتونی بپذیری که همسرش نباشی ولی با هاش خواهر هم نباشی ؟

من فقط می توانم در مورد خودم و جسم خودم اظهار نظر کنم و این فتوا مسلما بدرد کس دیگری نمی خورد .
من خیلی در این مورد فکر کردم و شاید یک پست هم در این مورد نوشته باشم ولی واقعا فکر می کنم اگر یکی از این افراد بهم پیشنهاد رابطه جنسی بدهد شاید قبول کنم و تبعاتش را هم بپذیرم. تبعاتی که کم نیستندو مسلما بهای زیادی برای شان باید پرداخت.اگر خواستی می توانم برایت بشمارشان.
از افزایش میل جنسی و مهار سخت ترش گرفته تا وابستگی های عاطفی و حساسیت
های مالکیت و توقع های رنگ و وارنگ.

اما دلیل من برای این امر این است که هرچه بیشتر می گذرد بیشتر متوجه استهلاک و پژمردن جسمم می شوم و می دانم چند سال دیگر بدنم جذابیت و شادابی این روزها را نخواهد داشت همانطور که الان نسبت به 10 سال پیش خیلی افت کرده است. ولی برای من مهم است که این رابطه حتما در چهارچوب شرع یعنی با صیغه محرمیت صورت بگیرد. چون به خاطر سبقه و ارزشهایم مسلما اگر اینگونه نباشد عذاب وجدان و احساس گناه بیچاره ام می کند. شاید اگر پست قلعه دخترم را خوانده باشی می دانی که به هرکس اجازه ورود به حریمم را نمی دهم ولی اینها را که تو گفتی همه کسانی هستند که یک قدم جلوتر از بقیه هستند و من خودم نیز نسبت به آنها بی میل نیستم
به هر حال این نسخه ای است که من برای خودم پیچیده ام و هر کس مسئول اعمال خودش است و شرایط دیگری با من بسیار فرق می کند.
اما ته تهش این جریان را سپرده ام دست خدا. و فکر می کنم که او بهتر از من شرایط را درک می کند و تا به حال هیچ کدام از این افراد هیچ نشانه ای ولو سطحی مبنی بر این جریان ابراز نکرده اند و حتی سعی کرده اند حریم ها و فاصله ها کاملا رعایت شود.

می دانم رابطه ای که فقط و فقط بر مبنای رابطه جنسی بنا شود در بهترین وضعیت خودش 3 ماه دوام میاورد و بعدش به وضع بدی خاتمه پیدا می کند. یکی از دو طرف  یا هردو احساس سواستفاده می کنند و لحظات تلخی را تجربه می کنند که باعث می شود بعد از آن تصمیم های متفاوتی در خصوص روابطشان بگیرند.

اما این روزها عجیب سردرگم هستم.

/ 27 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عمه

سلام.پسرآدم قبول کن یک دنده و برتری طلبی([قهر])ببخشید ترنم عزیزاینجابرای پسرآدم نوشتم.چون وبلاگ منکه نمیاد[گل]کلا توغارتنهایی درحال نقشه کشیه لابد[خنده]

مریم

ترنم عزیز خودارضایی برای آقایان خیلی مشکل درست میکنه باعث میشه بعدا در ارتباط با همسر دچار زودانزالی بشن و غیره ! ولی در مورد خانمها اگر باعث آسیب رسیدن به بکارتشون نشه مشکل خاصی درست نمیکنه در هر صورت تبعات ارتباط با یه مرد را نداره !

مریم

عزیزم بین بد و بدتر بد را انتخاب کن ببین تبعات این به اندازه تبعات ارتباط کامل با یه مرد در شرایط ما نیست !

ندا خانم

کاش تنهایی نبود و مجبور به ازدواج نمی شدیم ...دنیا هیچ ارزشی ندارد

محمد

دختر 35 ساله با پسر 27 ساله ازدواج بکنه اشکال داره؟؟؟ با عشق زیاد نسبت به هم

lمریم+

سلام اولین باره این وبلاگ رو میبینم جالبه اما نظرم ببینید رفقا به نظر من مهمترین چیز اینه که جسم از طبیعت خودش خارج نشه برای فشار غرایز میگم اینو یعنی اینکه ازدواج موقت به شرط شناخت و اندکی حتی علاقه هزار بار بهتر از خودارضایی یا حتی سرکوب غرایز وتنها موندنه به هرحال عشق و حتی لذت رو از راه قانونی و شرعی تجربه کردن هم عالمی داره من که میپسندمش و حتی زن دوم شدن رو اما به شرطی که مرد واقعا با جنبه باشه اون چیزی که تو قرآن هست که میفرماید خداوند اگه میتونی عادل باشی لطفا بیا جلو و چندتا حتی زن بگیر!! وگرنه خدا قربونش برم فکر همه جاشو کرده شما رئیس یا زیادی احساساتی با این قضایا برخورد میکنی یا بیش از حد منطقی اعتدال جانم اعتدال! به اون عمه خانم هم که میگه خودارضایی تبعات نداره میگم عمه جان از اسمت که باید بربیاد پخته و باتجربه باشی!!شما دیگه چرا؟؟؟ مرگباره خودارضایی مرگبار اصلاح میکنم هزار رحمت به مرگ موفق باشید خدای مهربون همراهتون بووووس

محمد

مرد های 40 ساله واست بچه هستن!!!! آه دوسته مجازی جان مردا 100 سالشونم بشه بچه هستن. اما تو باید یکی همسن و ساله خودت باشی. اخه مردی که از 40 سالگی گذشت دیگه حال و حوصله روابط عاطفی و سکسی و و و رو نداره. این طرز فکر رو عوض بکن.

علیرضا

انیمیشنی فکر کنیم....!

اتاقی برای تنهایی

رک حرف زدنت در این پست جای تحسین داره. پستی در همین رابطه همراه با سخنرانی دکتر انوش گذاشتم. مایل بودین یه سر بزنین خالی از لطف نیست. کاش بیشتر احساس راحتی میکردم و واقعیت های از خودم در این مورد میگفتم. اما همین بس که عمری پشیمانی و ندامت به پذیرش و قبول این خواسته ی جنسی و زودگذر .. نمی ارزه(رابطه جنسی قبل ازدواج به هر شکلی،محکوم و اشتباهست)خواه طرف مقابل عزیزتر از جون باشه.

فرزانه

موافقم , بايد خود رو در توان لازم ببينيم براى پذىرش مسئوليتها و تبعات بعدش ... و اين راهکار براى همه همانطور که گفتى راه حل نيست , همانطور که از نظرات پيداست ...