جریمه

دیشب ساعت ده دقیقه به سه نیمه شب ، در ده قدمی خانه وقتیبا ماشین پلیس تو خیابان یک طرفه مان شاخ به شاخ شدم و ایشان مرحمت فرمودند و صد و سی تومان مرا به علت های گوناگون تند تند جریمه کردند، توی دلم گفتم کاش در بقیه موارد هم همینقدر وظیفه شناس بودند این برادران زحمت کش و از کله سحر همینجوری توی مغزم حساب کتاب می کنم که با این صد و سی تومان چه کارها که نمی توانستم بکنم و حالا چه جوری جبرانش کنم!

/ 7 نظر / 5 بازدید
علیرضا

سلام من وبلاگ شما رو با نام "تجرد بعد از سی سالگی" لینک کردم. لطفا شما هم سایت من رو با نام "آموزش تصویری فتوشاپ" لینک کنید. با تشکر

حسام

كار اشتباه ، اشتباه‌ست . اگه قصوري انجام ميشه دليلي ندارد در همه موارد باشه. كاري كه قابل تغيير نباشه در همان مقطع تموم شده هست. افسوس و طرح خيالي شايد اين رو در ذهن شكوفا كنه كه در خرج كردن براي زندگي بي‌محلي و احتمالاً خساست بي‌معني‌ست. در مورد اون لينك هم نظر شما درست‌‌تره .

منیژه

خداروشکر

فینیکس

خیابون یک طرفه رو خلاف جهت رفتن و 130تومن جریمه شدن و درس عبرت گرفتن،بهتر از اتفافاتی که ممکنه تو همین خلاف رفتنا پیش بیاد و با 130 میلیون تومن هم جبران نشه...اصلاح کن رفتارتو..درست شو..خستمون کردی..هدایت شو دیگه

منیژه

متاسفم که از جملاتم اینقدر برداشت منفی کردید. من آدم بی تجربه ای نیستم که ندانم چرا ممکن است آدمی ناچارش در آن ساعت بیرون از خانه بماند اما فرهنگ و نگاه حاکم بر این کشور را خیلی خوب میشناسم . میتوانستید این جملات را با نگاه خوشبینانه و از دید یک همدرد بخوانید. مهم نیست. این از ضعفهای فضای مجازیست که لحن را نمیتوان بقدر لازم در جملات درج کرد.

سکوت

افتادی رو دور بدشانسی [ناراحت]

مجيد شفيعي

ياد مورچه خوار و اتوبوس جهانگردي بخير [قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]