1

وقتی با دوستان مدرسه یا دانشگاه دور هم جمع می شویم و از حال و احوال هم خبر می گیریم تک تکمون دچار یک تناقض عجیبی می شویم که آگر راهی را که دیگری رفته بود انتخاب کرده بودیم حالا چه وضعیتی داشتیم ؟

آنها که ازدواج کرده اند به وضعیت مجرد ها غبطه می خورند و آنها که مجردند به حال و روز متاهلین رشک می ورزند و اینجوری شد که تصمیم گرفتم تمام حس ها و روزانه هایم را بنویسم شاید برای خودم و دیگران شرایط یک دختر مجرد مستقل در تهران بزرگ بیشتر درک شود....

/ 9 نظر / 7 بازدید
آرزو

سلام همشهری! اومدم بخونمت![گل]

یهدا

سلام هموطن از انتها امده ام وبه ابتدایت رسیدم[لبخند]

دخترك زشت

پست آخرت رو كه خوندم وسوسه شدم از اول بشينم و بخونمت، اينكه به قول خودت چرا ازدواج نكردی، عنوان پست های دوم و سوم و... منظورمه. ديدم اولين پست اين بلاگت مال 25 آذره. خيلی از تولد اينجا نگذشته ها، تبريك بابت بوجود آمدن اينجا كه وجودش به وجود ترنم نازنين وابسته ست

jaleb bood! yade doran e khodam ooftadam :)

ندا

سلام عزیزم امروز وبتو دیدم میخوام بیشتر باهات آشنا بشم از ادمایی مثتو که میتونن اینطور خوب بنویسم خوشم میاد

م.م

سلام دیشب بی خوابی به سرم زده بود و داشتم وبلاگ گردی میکردم که با وبلاگ شما آشنا شدم، تصمیم گرفتم که از امروز بخونم نوشته هاتونو :)

مــــــرد متأهــــــل

من ميتونم با شما ارتباطي داشته باشم؟ من متاهل هستم و بچه هم دارم ولي از زندگيم ناراضي هستم-از قيافه زنم-از اخلاقش-من ازدواج اجباري داشتم و خودم زنم رو انتخاب نكردم و مجبور شدم باهاش ازدواج كنم-حالا هم فقط دارم عمرم رو هدر مي كنم-طلاق هم نميتونم بدمش-ميشه با شما ارتباط داشته باشم؟

آمنه

من از آخر به اینجا رسیدم من اصلا اهل وبلاگ خوندن نیستم اما به قلم زیبات معتاد شدم بانو.