رفتن ها

آدم ها وقتی از یکی دور می شن یعنی دارن به یکی دیگه نزدیک می شن " از تمام چند ساعت تئاتر خشک سالی و دروغ این جمله بیشتر از همه ذهنم را درگیر کرده است

/ 9 نظر / 7 بازدید
ابراهیم

همیشه اینطور نیست ، بعضی وقتها از همه دور می شوند .

شهرام

از وقتی این پست را خوانده ام هر از گاهی که این نوشته ها به ذهنم سرک میکشد، بر روی کلماتش تامل میکنم و میبنم که آفریدگار این کلمات چه نیکو حقایق ظریف ، نادیده و غیر ملموس وجود آدمی وجهان هستی را نمایان ساخنه است. در این کلمات اثر منفی برداشت نکردم که بیانگر فراق و هجران باشد. برداشتم از این جملات این است که گویا واضع این سطور مکاشفاتش را بیان داشته.

اعظم

اینکه چون از یکی دور شدم به یکی دیگه نزدیک شم یا چون به یکی نزدیک شدم از یکی دیگه دور شم ، چی گفتم؟!!!اما فکر کنم خیلی مهمه کدوم اول اتفاق بیفته!

خلوت گزیده

خدا برنامه زندگی من رو داده فرشته های کارآموز نوشتن. از هر کی که نخواستم دور باشم دور افتادم و چش دیدن هرکی رو که نداشتم بیخ دلم حاضر شد. اگه این جمله واقعیت داشته باشه، کاش اون دور شدن قابل تحمل باشه و این نزدیک شدن ارزشش رو داشته باشه.

سارا.ص

سلام ترنم جان ...عیدتون مبارک و شادباش....مدتیه که خاموش خاموش ! می خونمت...دلم می خواست بعد از اینکه یه شناخت نسبی پیدا کردم روشن بشم و سلام کنم...خوشحالم از این اشنایی..[گل]

شهرام

گاهی وسط مسایل جدی، موضوعات طنز به ذهنم خطور میکند. نمونه اش همین پست.اولش وقتی کامنت قبلی رو گذاشتم بعدش یاد یه لطیفه ( جوک ) افتادم. یه روز یه مامانی شلوار رو برعکس پای بچش میکنه و انجوری قربون صدقش میره: الهی قربون بچم برم وقتی داره میره انگار داره میاد!

طاها

سلام چه ساده گفته باشه... فراموشی خیلی وقت ها نعمت خوبی است.

آذين

كاملا درست گفته تااااااايييد