اعتراف نامه

اعتراف می کنم یکی از بزرگترین دلایل ازدواج نکردن و ترجیح تجرد به داشتن خانواده ، دامادهای مزخرفی هستند که در خانواده وجود دارند و هرچه بیشتر پیش می رود بیشتر ازشان بدم می آید.

 کلا زندگی های نسل دوم خانواده زندگی های مزخرف و متشنجی است.

مردهایی که حتی یک ساعت هم تحملشان سخت است و همه اش در پی اثبات حقانیت خود هستند و برای بالا بردن خود دیگری را تحقیر می کنند.

می خواهند زمین و زمان را اصلاح کنند و چشمشان را روی اشتباهات فاحش خود می بندند.

راستش را بخواهید رفت و امد با این جماعت را هیچ دوست ندارم . چرا که یک سره یا در حال افاضات هستند و یا جر و بحث با همسرانشان.

اینهمه تنش و تشنج از طاقت من یکی خارج است اما گویا انها به این سیستم عادت کرده اند.

دخترانمان هم کم بی تقصیر نیستند .

گناه بچه هایشان چیست؟ وقتی پای بچه هایی که عاشقانه دوستشان دارم به میان می اید دیگر به مرز جنون می رسم.

و چه خوب که خیلی هایشان بعد از گذشت سال ها هنوز بچه دار نشده اند.

زندگی مزخرف انهایی که دوستشان دارم مرا ترغیب می کند که دور ازدواج را خط بکشم و روش دیگری پیش بگیرم.

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسر آدم

حالا جون من كوتاه بيا اين دفعه رو رضايت بده

اِلا

حال تصور كن 2 خواهر گل داري و 1 نوه شيرين زبان... 2 داماد مزخرف داشتي و... بوي طلاق خانه و اهل خانه را فرا گرفته... ولي اين مرا ترغيب نمي كند به اينكه دور ازدواج را خط بكشم و روش ديگري پيش بگيرم... مي خواهم به همه نشان دهم زندگي مشترك يعني چه... مي خواهم دل پدر و مادرم را شاد كنم با داشتن دامادي كه باعث افتخارشان است... ولي آيا كسي پيدا خواهد شد كه بدون قضاوت با من ازدواج كند؟ نه! هرگز! ... و اين مرا ترغیب می کند که دور ازدواج را خط بکشم و روش دیگری پیش بگیرم.

ستاره

چرا اینجا یک نفر هم نام من اومده نظر گذاشته ؟ [عصبانی] ترنم جان من همون ستاره هستم که نظر واسه پست فریاد گذاشتم (همون شتر سواریه [نیشخند]) لطفا از روی پین کد فرق من با همنام منو دریاب مخصوصا اینکه نظرش هم رو دوست ندارم [خنثی]

خاطره

به نظر من روبرو شدن و نحوه برخورد با مشکلات آدم رو به تکامل و رشد میرسونه. زندگی بدون درگیری و مشکلات یعنی زندگی مثل بقیه جانداران (بلا نسبت همه ادمها) . البته منم گاهی که این جرو بحثها رو میبینم همین رو میگم اما بعد مدتی احساسی بهم میگه اونا هم لازمه زندگیه ولی باید درست جهت داده بشن و مدیریت بشن. در کل یه مشکل نباید هی تکرار شه باید حل شه و رفت سراغ گره های دیگه

محبت

دقیقا همین خوبه. باید آدم ها یک همدم داشته باشن. اون برگه و امضا و اون حرفها اصلا یه جوریه. مردها ناخوداگاهشون درگیر میشه که ای وای دست و پالم بسته شد. حتی اگر عاشقترین باشن. ولی بسیار زیاد دیدم مردهایی که اسم ازدواج هم نمیاوردن و بعد چند سال با هم بودن هنوز معیارهاشون همون همدمشون بود و عاشقانه دوست داشتند. چه کاریه اخه ازدواج... غیر از مسائل حقوقیش اصلا لزومی نداره. البته نمیدونم شما بچه دوست دارید یا نه. ولی اگر زیاد اهل بچه دار شدن نباشید برگ برنده ای دارید.

yagish

من هم تا دو سال پیش مثل شما فکر می کردم. خیلی احمقانه بود که اختیارم را بدم دست یکی دیگه ،اما این روزها خیلی دلم ازدواج می خواهد. حس های جدید ، مسولیت های جدید ، زندگی جدید . من مطمئنم اگه درست انتخاب کنم از پس اش بر می ایم و زندگی ارامم به یک عاشقانه ارام تبدیل میشه

ستاره

عزیزم مگه ما چند سالمون هست که باید بچه حذف بشه [ناراحت] به نظر من حتی اگه 40 ساله هم بشیم بازم میتونیم یه بچه تپل و مپل خوشگل داشته باشیم بدون نگرانی از فاصله سنی [نیشخند] مادر من نزدیک 70 سالشه و برادر کوچیکم 26 ساله! از همه بچه ها هم بیشتر با مامانم جور هست [مغرور]

مینو

شاید هیچ کس به اندازه ی من این نوشتت رو درک نکنه من 20 سالمه اما زندگی افتضاح خواهرم حالم رو از هر چی زندگی مشترک به هم میزنه . وقتی میبینم اون چه قدر استعداد داشت و الان کنار یه ادم احمق مجبوره چه قدر رنج و بدبختی بکشه !! حالم خیلی گرفته بود این نوشتت انگار از ته قلب من بود !!

محبوبه

البته که دیدن ناملایمات زندگی دیگران دردناکه. ولی اینطور هم نیست که همه ازدواج ها بد و بدفرجام باشه. البته من 47 سالمه و ازدواج نکردم ولی دلیلش این نبوده که به ازدواج بدبینم چون معتقدم که اگر با چشم باز و نه برای صرفا ازدواج به سمت ازدواج بری به احتمال زیاد نتیجه خوبی خواهی گرفت. با وجود این ازدواج آیه نیست که همه حتما باید امتحانش کنند به هر قیمتی! اگر مطلوب برای ازدواج پیدا نشه خوب الزاما ازدواجی در کار نخواهد بود.

ستاره2

چه پاسخ دندان شکنی!!! خب عوض نکن. فکر کردم دلت می خواد ازدواج کنی!!! چته؟ عصبانی[متفکر] گفتم شاید بخوای ازدواج کنی اینج.ری به کائنات کد می دیدی. همـیـــــــــــــــن!!! در مورد اینکه ازدواج هم باعث میشه، ادم زندگیش سگی بشه که دیگه حرفی برای گفتن ندارم، چون هنوز سگ نشدم مثل بقیه!!!