درهای بسته

دیروز نماز ظهر و عصر قضا شد چون از ساعت ١١ تا ٧ جایی بودم که پنجره و ساعت نداشت و من اینقدر درگیر کار بودم که متوجه گذشت زمان نشدم، و وقتی با سردرد و حال و روز خراب کارم تمام شد و دیدم شب شده واقعا شوکه شدم، از ان بدتر این بود که وقتی رسیدم خانه آنقدر حالم بد بود که باز فقط توانستم دست و رویم را بشورم و وضو بگیرم و بخوابم تا چهار و نیم صبح!!! و حالا کلا هیچ جوابی برای خدا ندارم!!! و نمی دانم کجا قایم شوم از شرمندگی و نمی دانم چه باید بکنم تا اولویت هایم یادم بماند. می دانم که قرارم با خدا این نبود، حداقل نماز را شوخی نداشتیم، شاید دلش از جای دیگری پر است که این در را بسته است، شاید هم زنگ خطری بود برای من ، باید بیشتر حواسم به برنامه های شخصیم باشد، چون من عادت دارم ذوب در کار شوم و این خیلی بد است.

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلاره

خوش به حال تون که اینقدر دغدغه ی نماز دارین! بهتون حسودیم میشه![دلشکسته] من که تارک الصلاتم!!! مگه ماه رمضون و روزه بودن...مگه وقتی که قلبا" دوست داشته باشم نماز بخونم...[خجالت]

من، تو، خدا

وقتی فکر میکنم و میبینم که فقط 8 دقیقه از وقتم را میگرفت، شرمندگی ام بیشتر میشود.

دلاویز

از شرمندگیت برو توی آغوشش قایم شو! اونجا مطمئن باش که کاستی های تو رو نمی بینه...

شهرام

یاد داستان اویس قرنی افتادم!

الی

خیییلی وقت درهاشو بسته .....

الی

من خییلی معتقد بودم و نماز اول وقتم ترک نمی شد کل سال 93 اما یک رکعت نماز هم نخوندم انقد که .... انگار بقیه اش همین چنتا نقطه باشه بهتره...!!!

ابراهیم

اینقدر از طرف خدا حرف نزنید.

sajad

خدا رو شکر یکی تو این دنیا مثل من پیدا شد گفتم فقط خودمم که اینجوریم

من، تو، خدا

برایم کامنتهای این پست بسیار ناراحت کننده بود. همه بالغ و عاقل هستن. ترک نماز اوضاع را بهتر نمیکند. امیدوارم تجدید نظر بفرمایید.

یسرا

با مریم موافقم قضای نماز یعنی : خدا هنوز منتظر حرفهایمان نشسته است ! برنامه هایی برای گوشی هست که اگه نصب کنین رو گوشی وقت نماز رو اعلام میکنه