زندگی جاری است

پسرخاله دیروز رفت دنبال سرنوشتش اونور دنیا...

قبلش دختر دایی ها رفته بودند و خیلی قبل تر دایی ها ...

پسرخاله رفت درس بخواند و زندگیش را سامانی دهد.

یک جورایی دلتنگش می شوم همانطور که دلتنگ همه آن طرف ابی ها هستم ولی می دانم که به طور غریزی پسرخاله از روابطم حذف می شود تا غصه نخورم.

 نه ایمیلی و نه فیس بوک و نه تلفنی...

مثل بقیه که دورند و دوستشان دارم ولی ارتباط با آنها بهمم می ریزد و دلتنگیم بیشتر می شود.

این کار را از خواهرزاده ام یاد گرفتم که بسیار بهم وابسته بود ولی وقتی به سفر می رفتم حاضر نبود از پشت تلفن با من صحبت کند.

وقتی بر می گشتم عجیب دلتنگیش را بروز می داد و من می فهمیدم که فراموش نشده بودم فقط دوریم انکار می شد.

حالا پسرخاله هم رفته تا زندگی جدیدی را شروع کند.

دیگر در سفر ها و دورهمی ها نخواهد بود و ما همچنان زندگیمان را ادامه خواهیم داد.

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سولماز

سلام ...هیچی بدتر از دلتنگی نبست چه با مزه ......من اینطوریشو ندیده بودم......بعضی از آدمها هیچوقت ازیادت نمی رن.

شهرام

سطرهایی از یک کتاب(4): http://upload.tehran98.com/img1/ckq1us8lw19on5gpcql1.jpg

جولیت

جاش خالی نباشه. این رفتن ها آدمها رو خیلی غمگین میکنه ولی همونطور که گفتی زندگی جریان داره

مینا

زندگی پر از این جدایی هاست، یه جایی باید بهش عادت کنیم وگرنه داغون ! میشیم

مینا

به من رمز میدی یا نه هنوز؟! :)

yagish

ممنونم به خاطر جوابتون[گل][گل][لبخند]

نینا

این دلتنگیها خودشو به مدلهای مختلف به رخ میکشه.

محبت

من همیشه احترام قائلم به مسائل شخصی افراد و هیچوقت دوست ندارم مثلا کنکاش کنم دفتر خاطرات کسی رو. ولی همیشه یک انتقاد بزرگ دارم به وبلاگ نویسانی که همیشه عمومی مینوشتن و یه عالمه خواننده دارن چند ساله که میخوننشون چه خاموش چه نظردهنده...بعد یک دفعه ای رمز دار مینویسن و به تعداد خیلی محدودی هم رمز میدن. انتقاد من اینه : اگه مطلب انقدر خصوصیه که فقط سه چهار نفر نزدیک به آدم مجاز به خوندن باشن که اصلا پس چرا آدم توی وبلاگ بنویسه ! یا روی یه کاغذ یا دفتری برای یادگاری خودش مینویسه یا اینکه اگه میخواد کسی بخونه انقدر نزدیکه با اون اشخاص رمزدار که دیگه نیازی به نوشتن اینجا نیست و حرفش رو یا پای تلفن یا دیدار بهشون میگه !!! یه جور نمیگم بی احترامی به خواننده های چندین ساله ولی خب یه کم تو خماری گذاشتنشون میشه درسته ؟؟ باز هم نظر شما مبنی بر رمزدار کردن محترمه فقط دلیل رو نمیفهمم.

مینا

[ناراحت]

محبت

مرسی که جواب دادی . البته من شاید تا حالا زیر 10 تا نظر داده باشم اون هم برمیشگت همیشه به اینکه شاید من آدم منتقدی باشم زیاد نسبت به کسانی که مثل شما هستند منظورم از مثل شما این بود که با یک سری عقایدتون دوست دارم مخالفت کنم و چیزهایی که میدوونم اگر انجام بدید خوشحال تر میشید رو گوشزد کنم ولی اکثرا نمیگم چون همیشه نه فقط شما بلکه 90 درصد جاامعه ایرانی بنا بر شرایط و فرهنگ و باورهای خاص نمیتونن و نمیخوان فکر کنند و عوامل و باورهایی که از نظر من باعث آرامش روحیشون میشه رو انجام بدن پس زیاد کامنت نمیدم. (هرچند من در باب مساله ازدواج و ازدواج نکردن و اینها و یک بار برای تولد برای شما نظر دادم و تا حالا واسه پست های کاری یا سفری نظر ندادم پس 3-1 حق با شماست و حالا حالا جا داره تا محرم شم شاید هم نشممم [ابرو] ولی کماکان استفاده میکنیم از پستهای عمومییییی [لبخند]