عقل

وقتی غر غر هاش از دست شوهر و خانواده شوهر تمام شد ، گفت : به هر حال عقل کردی شوهر نکردی ....

و من به این فکر می کنم که در روز بارها این جمله را می شنوم ولی همین آدم ها وقتی می خواهند با کسی مشورت کنند دخترک تازه عروسی که ١٠ سال از من کوچکتر است برایشان عقل کل تر از من است .

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
ساره

راست میگی این حرفت رو قبول دارم به شدت موافقم / یعنی نمیدونم تکلیف اونها با خودشون معلوم نیس یا تکلیف ما با خودمون

فاطمه

سلام تا اینجا خاطراتتو خوندم[چشمک] ایشالا بقیش واسه فردا و فردا ها زیبا و جالب بود دوستم تو هم بیا وبلاگ من منم گه گداری خاطره مینویسم سمت چپ وبلاگم دسته بندی براساس برچسبه برچسب خاطرهام اینه "خاطرات روزگار تنهایی"

بی تاب

این خوبه آفرین این سبک رو ادامه بده نقد اجتماعی عالیه راستی یه چیز من برام مهم نیست که کامنت ها رو جواب نمی دی خودم یه زمان قلم میزدم ولی یه اخلاقی که داشتم این بود که به تک تک نظر خوانند هام توجه می کردم و پاسخی می دادم البته نه برای احترام به اون ها، برای احترام به خودم! خدای نکرده سوء برداشت نشه ها! راستی نمی خوام مثل هزاران آدم اطرافت پیش داوری کنم ولی اینکه یه آدم نظر کامنت ها رو نده ، تحلیل خوبی از شخصیت طرف می تونه بده، نه کامل! ولی اینم می شه یه تکه از پازل ! برام داری جذاب می شی دختر خانوم! نمی دونم چرا! ولی تا حالا تو زندگی با کسی تو موقعیت تو نخورده بودم خواندن ات ادامه دارد...

خاموش

با اینکه تازه خوندنتو شروع کرده ام و نوشته هاتو دوست دارم و خوندنشو ادامه خواهم داد، ولی از اینکه جواب کامنتهارو نمیدی خوشم نمیاد. به نظر می رسه برای خواننده هات ارزش قایل نیستی.