مردان عاشق

توی کلاس داستان یکی از ایرادهایی که همیشه بر من وارد است به خاطر مردهای داستانم است. همیشه وقتی راوی مرد است و یا اول شخص مذکر است بهم ایراد وارد می شود که شخصیت زنانه دارد.

این دفعه یک کم تقلب کردم و رفتم توی وبلاگ های اقایون یک چرخی زدم و بعضی از جملاتشون را کپی کردم یعنی جملاتی را که مرد داستان می گفت از وبلاگ های مردانه برداشتم!!!

بعد نتیجه این شد که استادمون که از قضا آقای جوان و خیلی مدافع مردان است رسما برگشت گفت هیچ مردی این مزخرفات را به نامزدش نمی گوید!!!!!

و من روم نشد بگویم که حدود بیست تا وبلاگ آقایان عاشق را زیر و رو کردم که برای دلبرانشان می نویسند و نتیجه اش این شده و البته بماند که هیچ کدام هم نوجوان نبودند و حداقل دوران دانشگاه را گذرانده بودند چون بحث کار و شرکت و اداره در خلال حرف هایشان بود و نمی توان گفت جیک و پیک دوتا فنچ زیر هجده سال بوده است.

بنابراین نتیجه گرفتم وبلاگ مردان فضای مناسبی برای دستیابی به ذهنیت و تراوشات مغزی آقایان نیست و باید متوسل شد به همان دیده ها و تجربیات که همچین هم مثبت و کامل نیست.

/ 7 نظر / 7 بازدید
پزشک خیابان گرد

[خنده][خنده] مردها، چه استاد، چه وبلاگ نویس، چه داستان نویس، چه کارمند و چه فنچ و چه... خرده شیشه دارند، بخاطر همین اینجوری می شه

مینا

مثلا چی بود جمله ها؟ میشه بگی؟

نینا

یعنی من مردم از خنده ها از این کپی برداری یه جایی خوندم به عکسها اعتماد نکن مردم از غمهایشان عکس نمیگیرن شاید این هم بتونه جوابی باشه برای اون وبلاگهای خوشان خوشان مردانه

خلوت گزیده

هرچه زنها ناشناخته وپیچیده اند، مردها ساده تکفازند آنقدر که حرفها و نوشته های متفاوت جنس خودشان را هم باور نمیکنند.[خنده]

ایمان

:)) از آقایون بازدیدکننده وبلاگت هم می تونستی نظر بخوای

برای شخصیت آقایون