تجرد بعد از سی سالگی

دل نوشت های یک دختر سی و چند ساله

چند وقت پیش یکی از دوستان اینجا ازم سئوالی پرسید که توی ایمیل جوابش را دادم اما فکر کردم شاید اگر این سئوال و جواب را اینجا مطرح کنم بتوانم درست تر تصمیم بگیرم:

 میخواستم بدونم اگه کسی که  خیلی دوسش داری بهت پیشنهاد یه رابطه غیر خواهرانه !  بده قبول میکنی تا چه حد میتونی بپذیری که همسرش نباشی ولی با هاش خواهر هم نباشی ؟

من فقط می توانم در مورد خودم و جسم خودم اظهار نظر کنم و این فتوا مسلما بدرد کس دیگری نمی خورد .
من خیلی در این مورد فکر کردم و شاید یک پست هم در این مورد نوشته باشم ولی واقعا فکر می کنم اگر یکی از این افراد بهم پیشنهاد رابطه جنسی بدهد شاید قبول کنم و تبعاتش را هم بپذیرم. تبعاتی که کم نیستندو مسلما بهای زیادی برای شان باید پرداخت.اگر خواستی می توانم برایت بشمارشان.
از افزایش میل جنسی و مهار سخت ترش گرفته تا وابستگی های عاطفی و حساسیت
های مالکیت و توقع های رنگ و وارنگ.

اما دلیل من برای این امر این است که هرچه بیشتر می گذرد بیشتر متوجه استهلاک و پژمردن جسمم می شوم و می دانم چند سال دیگر بدنم جذابیت و شادابی این روزها را نخواهد داشت همانطور که الان نسبت به 10 سال پیش خیلی افت کرده است. ولی برای من مهم است که این رابطه حتما در چهارچوب شرع یعنی با صیغه محرمیت صورت بگیرد. چون به خاطر سبقه و ارزشهایم مسلما اگر اینگونه نباشد عذاب وجدان و احساس گناه بیچاره ام می کند. شاید اگر پست قلعه دخترم را خوانده باشی می دانی که به هرکس اجازه ورود به حریمم را نمی دهم ولی اینها را که تو گفتی همه کسانی هستند که یک قدم جلوتر از بقیه هستند و من خودم نیز نسبت به آنها بی میل نیستم
به هر حال این نسخه ای است که من برای خودم پیچیده ام و هر کس مسئول اعمال خودش است و شرایط دیگری با من بسیار فرق می کند.
اما ته تهش این جریان را سپرده ام دست خدا. و فکر می کنم که او بهتر از من شرایط را درک می کند و تا به حال هیچ کدام از این افراد هیچ نشانه ای ولو سطحی مبنی بر این جریان ابراز نکرده اند و حتی سعی کرده اند حریم ها و فاصله ها کاملا رعایت شود.

می دانم رابطه ای که فقط و فقط بر مبنای رابطه جنسی بنا شود در بهترین وضعیت خودش 3 ماه دوام میاورد و بعدش به وضع بدی خاتمه پیدا می کند. یکی از دو طرف  یا هردو احساس سواستفاده می کنند و لحظات تلخی را تجربه می کنند که باعث می شود بعد از آن تصمیم های متفاوتی در خصوص روابطشان بگیرند.

اما این روزها عجیب سردرگم هستم.

نوشته شده در ۱۳٩٢/۳/۱٦ساعت ۸:٠۱ ‎ب.ظ توسط نظرات ()


Design By : Pichak